ASOLUTIONS

Správne IT riešenie

Get Adobe Flash player

Profil spoločnosti


Spoločnosť ASOLUTIONS vznikla v roku 2009 z myšlienky priniesť Vám komplexné a bezpečné riešenia firemných sietí a infraštruktúr. Poslaním spoločnosti je implementácia moderných a vysokovýkonných systémov v oblasti bezpečnosti, virtualizácie a administrácie serverov.

Ako domáci regionálny zástupca spoločnosti NETASQ zabezpečujeme pre našich klientov špičkové firewally na vojenskej úrovni, odborné školenia a služby v oblasti bezpečnosti informačných systémov.

 

V spolupráci so spoločnosťou NETASQ Vám vieme poskytnúť bezkonkurenčné produkty a služby, ktoré sú na Slovenskom trhu jedinečné a v oblasti bezpečnosti disponujú certifikátmi Európskej bezpečnosti a NATO. Ako súčasť poskytovaných služieb sú aj profesionálne antispamové riešenia MFILTRO, ktoré sú zárukou bezpečnosti Vašej siete a všetkých užívateľov.

 

Bezpečnosť systémov je v mnohých prípadoch podceňovaná, napriek tomu v prípadoch  vážnych zásahov a škôd spôsobených vonkajšími útokmi je investícia do funkčného ochranného systému zanedbateľná. Skúsenosti a referencie z oblasti bezpečnosti sietí Vám zabezpečuje záruku spokojnosti a bezpečnosti aj vo Vašom prostredí. Špičková technológia a vysoká odborná úroveň technickej podpory Vám zaručuje bezpečnosť v každom okamihu s minimálnymi požiadavkami na zdroje a hardware.


Okrem uvedených služieb ponúkame virtualizáciu, na rôznych virtualizačných  platformách (VMware, XEN, Microsoft Hyper-V), ktoré Vám prinášajú široké možnosti využitia.

 

Ako certifikovaný partner významných dodávateľov poskytujeme aj administráciu a implementáciu Microsoft a Linux serverov, prinášame klientom špičkové a najmodernejšie riešenia dostupné na trhu.

 

Naša spoločnosť je pripravená poskytnúť Vám odborné poradenstvo v oblasti bezpečnosti sietí, navrhnúť Vám riešenia, ktoré sú funkčné a bezpečné a spoluprácu na vysokej profesionálnej úrovni.